e-ticaret'te %20'ye varan indirimler

Kocaeli’de bir ilk

“Gürsel Bilgisayar, Kocaeli’de bir ilke imza atıyor. Müşterilerinin web sayfasından yapmış olduğu alışverişlerini kendi bünyesindeki teslimat birimi aracılığıyla öğleden önceki siparişleri gün içerisinde, öğleden sonraki siparişleri ise ertesi gün müşterisinin ayağına getiriyor. “

Kentimiz, nüfusunun 2 milyona yaklaşması, konumu ve sanayi kuruluşlarının gücüyle ülkemizde teknolojiye yön veren şehirlerin başında gelmektedir.

Bizler sanal ticaretin İstanbul merkezli olmasının dezavantajlarını, sanal ticarette hızlı kurulan şirketlerin oluşturduğu güven tahribatını ve sahte ürün satışlarıyla yapılan satışların sebep olduğu tüm olumsuzlukların önüne geçmek adına 15 yıllık tecrübemizle yola çıktık.

Bugüne kadar yüzlerce işletme, onlarca kamu kuruluşu ve binlerce son kullanıcı müşterimize güvenle hizmet verdik. Kurumsal veya kişisel müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerde satışa yönelik en büyük beklentinin karantina süreci ve sonrasında yaşadığımız teslimat sorunları sonrasında özellikle ‘kapıya teslim ürün satışı’ olması sonrasında bu duruma çözüm üretmek için tedarik, depolama, dijital pazarlama ve teslimat birimleri kurarak projemizin başlangıcını yapmış bulunmaktayız.

Teslimat konusunda 12 İlçemizi 3 farklı gruba ayırarak üç farklı fiyat belirledik ve tüm müşterilerimize öğleden önce verdikleri siparişleri gün içerisinde, öğleden sonra verdikleri siparişleri ise ertesi gün elden teslim etmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimizin kargo süreçlerinde sorun yaşamamaları, herhangi bir olumsuzlukla karşılaştıklarında satın aldıkları ürünü mağazaya getirerek destek alabilecekleri bir sistem kurduk.
“Gürsel SÜT”

Sizler huzur ve güven içerisinde alışverişinizi yapın, teslimat ve destek süreçlerini bize bırakın.

%100 Güvenli ticarete buradan başlayabilirsiniz.